Szukaj
Filtry
Blog Options
Close

Wysyłka i Zwroty

Wysyłka

Drogi Kliencie,
termin dostawy po zaksięgowaniu wpłaty to 1-3 dni robocze. Jednakże dołożymy wszelkich starań aby zamówienia złożone do godziny 14.00 i opłacone( warto podesłać potwierdzenie przelewu) w danym dniu zostały odebrane przez kuriera w kolejnym dniu roboczym( poniedziałek-piątek)
Wyjątek stanowią dni Promocji/Wyprzedaży w czasie których termin dostawy może ulec wydłużeniu do 7dni.
 
Koszt dostawy kurierem 13,00 zł
Koszt wysyłki zamówienia przekraczającego 300zł jest BEZPŁATNY
Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny

 

Zwroty

Drogi Kliencie,
zakupioną u nas rzecz można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni licząc od następnego dnia po otrzymaniu swojego zamówienia.
Chcąc zwrócić zakupiony towar, wejdź na swoje konto użytkownika, kliknij moje zamówienia a nastepnie po prawej stronie przy zamówieniu wciśnij formularz zwrotu. Wypełnij go, w komentarzu wpisz numer konta bankowego oraz dane potrzebne do przelania srodków na konto.
Następnie zapakuj rzeczy tak aby w transporcie nie uległy uszkodzeniu, do paczki dołącz otrzymany od nas paragon. Zwroty będą rozpatrywane tylko i wyłącznie na podstawie paragonu, który jest dołączony do każdego zakupu. W przypadku braku uwag zwracamy cenę przedmiotu. Koszt odesłania ponosi zwracający. Paczki wysłane za pobraniem nie będą odbierane.
 

Adres zwrotu produktów:

Troskliwymis.pl

ul. Jaśminowa 11a

55-093 Kiełczów

Tel. 535113569

 

ciągu 7 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony/ zniszczony, czy ma oryginalne opakowanie z całą jego zawartością). Jeśli wszytsko będzie prawidłowe, zwrot zostanie uznany. Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie/oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu.
 
Zwrot środków odbywa się przelewem na konto bankowe. Zwrot srodków otrzymają Państwo do 14 dni po otrzymaniu przez nas przesyłki.
 
Przy zakupach dokonanych z podaniem NIP firmy lub działalności gospodarczej wykonywanej osobiście (numeru identyfikacji podatkowej) prawo do zwrotu nie obowiązuje. Przysługuje ono jedynie konsumentom.