Szukaj
Filtry
Blog Options
Close

Wysyłka i Zwroty

Wysyłka

Drogi Kliencie,
termin dostawy po zaksięgowaniu wpłaty to 1-3 dni robocze. Jednakże dołożymy wszelkich starań aby zamówienia złożone do godziny 14.00 i opłacone( warto podesłać potwierdzenie przelewu) w danym dniu zostały odebrane przez kuriera w kolejnym dniu roboczym( poniedziałek-piątek)
Wyjątek stanowią dni Promocji/Wyprzedaży w czasie których termin dostawy może ulec wydłużeniu do 7dni.
 
Koszt dostawy kurierem 13,00 zł
Koszt wysyłki zamówienia przekraczającego 299,00 zł jest BEZPŁATNY
Odbiór osobisty Produktu przez Klienta - 1,00zł

 

Zwroty

Drogi Kliencie,
zakupioną u nas rzecz można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni licząc od następnego dnia po otrzymaniu swojego zamówienia.
Chcąc zwrócić zakupiony towar, wejdź na swoje konto użytkownika, kliknij moje zamówienia a nastepnie po prawej stronie przy zamówieniu wciśnij formularz zwrotu. Wypełnij go, w komentarzu wpisz numer konta bankowego oraz dane potrzebne do przelania srodków na konto.
Następnie zapakuj rzeczy tak aby w transporcie nie uległy uszkodzeniu, do paczki dołącz otrzymany od nas paragon. Zwroty będą rozpatrywane tylko i wyłącznie na podstawie paragonu, który jest dołączony do każdego zakupu. W przypadku braku uwag zwracamy cenę przedmiotu. Koszt odesłania ponosi zwracający. Paczki wysłane za pobraniem nie będą odbierane.
 

Adres zwrotu produktów:

Troskliwymis.pl

ul. Jaśminowa 11a

55-093 Kiełczów

Tel. 535113569

 

ciągu 7 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony/ zniszczony, czy ma oryginalne opakowanie z całą jego zawartością). Jeśli wszytsko będzie prawidłowe, zwrot zostanie uznany. Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie/oznaki użytkowania), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu.
 
Zwrot środków odbywa się przelewem na konto bankowe. Zwrot srodków otrzymają Państwo do 14 dni po otrzymaniu przez nas przesyłki.
 
Przy zakupach dokonanych z podaniem NIP firmy lub działalności gospodarczej wykonywanej osobiście (numeru identyfikacji podatkowej) prawo do zwrotu nie obowiązuje. Przysługuje ono jedynie konsumentom.